Kênh Tên Miền chuyên cung cấp tên miền đẹp, giá rẻ! Hãy liên hệ kỹ thuật: 0914205579 - Kinh doanh: 0912191357 để được tư vấn, hướng dẫn miễn phí, Cảm ơn quý khách đã ủng hộ trong thời gian qua!
Friday, November 11, 2016


Hej kochani! Jak domyślacie się z grafiki powyżej będzie to sonda, w której mam do Was kilka pytań. Mianowicie wyklikało nam się już ponad 50,000 wyświetleń mojej strony także pomyślałam o kolejnym konkursie. Tylko jest kilka 'ale' - nie wiem, który rodzaj konkursu bardziej Wam pasuje i jako, że sama nie mogę się do końca zdecydować daje Wam możliwość podjęcia tej decyzji. Poniżej znajdziecie kilka sond z pytaniem i kilkoma odpowiedziami do niego, wystarczy zaznaczyć daną odpowiedź i kliknąć przycisk głosuj, zachęcam do oddania swojego głosu pod każdym pytaniem - głos można oddać raz dziennie do każdej sondy - i tu także moja prośba, ponieważ nie przewiduje ogromu osób, które będą głosowały, a chciałabym uniknąć remisów proszę abyście codziennie oddali głos. Sonda będzie trwać dwa tygodnie. Po tym okresie podliczę głosy i zobaczymy co nam wyszło. Jeśli jednoznacznie wygra jedna kategoria i wszystko będzie się zgadzać rozpocznę konkurs według kryterium, które wybraliście. Są także kryteria, które z góry zadecydują o reszcie np. jeśli wygra Instagram to odpada możliwość wyboru finalisty względem like pod zgłoszeniem (jeśli opcja like pod zgłoszeniem wygra w takim wypadku wybieram opcje, która zaraz po tej ma najwięcej głosów). Oczywiście do każdej sondy możecie dodać opcje w postaci komentarza - każdy komentarz wezmę pod uwagę i umieszczę kolejną odpowiedź w sondzie. Jeszcze jedno wyjaśnienie do pytania o typ konkursu: dla fotografa - jeśli jesteś fotografem i chciałbyś pójść na sesje organizowaną przeze mnie jako drugi fotograf, dla modela/modelki - jeśli chciałbyś zapozować przed moim obiektywem lub po prostu chciałbyś mieć jakieś fajne nowe fotki. Poklikajcie! Dziękuję :)

Przy okazji jeśli czyta to jedna z dwóch osób, które brały udział w poprzednim konkursie bardzo proszę o kontakt w sprawie odebrania nagrody, ponieważ do końca tego roku jest to jeszcze ważne - po tym terminie jeśli się nikt do mnie nie zgłosi nagrody uznaję za nieważne!


ZANIM ZAGŁOSUJESZ PROSZĘ PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁAM POWYŻEJ ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ 

0 comments:

Post a Comment

domain, domain name, premium domain name for sales

Popular Posts