Kênh Tên Miền chuyên cung cấp tên miền đẹp, giá rẻ! Hãy liên hệ kỹ thuật: 0914205579 - Kinh doanh: 0912191357 để được tư vấn, hướng dẫn miễn phí, Cảm ơn quý khách đã ủng hộ trong thời gian qua!
Saturday, November 5, 2016

KAROLINA
Witam ponownie w tym tygodniu! Się zadziało ciekawie, bo to rzadkość kiedy dodaję dwa posty w tygodniu, czasami co tydzień nie wypali XD a tu proszę. Dziś miałam dzień kształcenia się w obróbce zdjęć i próbowałam nowości na tych oto zdjęciach. Jako że efekt był super itd. to olson obrobił wszystkie foty i ... nie mogłam się powstrzymać przed publikacją, więc tak o to bum i jest. To drugi raz kiedy jestem zadowolona z efektów pracy w studio, nie lubię nie robię, ale od czasu do czasu coś się pstryknie. Przy okazji poprzedni post z sesją ze studia możecie zobaczyć tutaj KLIK. W końcu pare portretów, które mnie w pełni zadowalają - niesamowite, coś co w tej 'złej' części roku zdarza się hmm nie zdarza się tak właściwie. Jako iż przesiedziałam cały dzień grzebiąc w tutorialach, oglądając yt i bawiąc się zdjęciami jestem z siebie dumna, że tak szybko przyszło mi przyswoić nowe techniki i triki! Dwa razy dumna, bo to listopad, a ja wstałam z chęcią do obróbki zaległych sesji, które oddałam i do nauki nowych rzeczy, które z sukcesem dotrwały do końca oraz mają swoje efekty. Wow. To był pracowity dzień (zdążyłam nawet pomalować paznokcie bez zepsucia ich - no raj dosłownie). 
Z wielką chęcią wyszłabym w plener, ale pogoda tak bardzo mnie odsuwa od tego pomysłu, że jestem bardziej niż pewna - przez jakiś czas nie wyjdę choćby nie wiem co. Dobrze mi siedzieć w ciepłeku z gorącą herbatką i muzyką, ale chęć zrobienia jakieś fajnej sesji mocno napiera. Trzymajcie kciuki, może się uda. Póki co chętnie zrobię jakieś zleceniówki! Halo WAWA!!!

Mam dla Was także bonusik - na dole postu będzie kilka sklejek before&after. Zaczynam się zbierać do napisania kolejnego postu z tej kategorii, czekam tylko na następny wolny weekend. Taki jak ten, pełen energii i zapału do obrabiania zdjęć, w ogóle do fotografii. Jestem pod wrażeniem swojego działania dziś - nawet zamówiłam 3 książki odnośnie fotografii, dopadła mnie faza 'chcę się rozwijać, już!'. Nie ma na co narzekać, a się cieszyć. Mam nadzieję, że nie tylko mnie dopada taka chęć dalszego rozwijania się jeszcze przed końcem nowego roku ;) Postanowienia na rok 2017 stawiam sobie o poprzeczkę wyżej. A jak jest u Was? Macie takie przełomowe momenty czy jest to bardziej coś w stylu noworocznych postanowień?

BEFORE & AFTERCiekawa jestem kto zauważy co nowego jest w moich pracach, podejrzewam że to nie łatwe zadanie, ale czekam na sugestie!

Canon 6D i 24-105mm 

0 comments:

Post a Comment

domain, domain name, premium domain name for sales

Popular Posts