Kênh Tên Miền chuyên cung cấp tên miền đẹp, giá rẻ! Hãy liên hệ kỹ thuật: 0914205579 - Kinh doanh: 0912191357 để được tư vấn, hướng dẫn miễn phí, Cảm ơn quý khách đã ủng hộ trong thời gian qua!
Monday, October 31, 2016


KAROLINA

Cześć kochani! Jak wiadomo do wszystkiego potrzeba odpowiedniej ilości czasu, także i do sesji zdjęciowych. Tak! Niezbity dowód na to będzie gdzieś na końcu posta ;) Fotki z maja, w wersji październikowej obróbki podoba mi się bardziej niż w tej 5 miesięcy wcześniej. Wpadło trochę ze skrajności w skrajność, ale czasami potrzeba tak wielkiej zmiany. Była to pierwsza sesja kiedy nasz backstage wyglądał odrobinę inaczej, a mianowicie mamy nie tylko fotki a także krótki filmik. Szczerze mówiąc wszyscy byliśmy zaskoczeni, że cokolwiek z tego wyszło i dało się coś zmontować. Pogoda była nie do przewidzenia, ponieważ co jakiś czas deszcz lał i przestawał na dosłownie kilka minut. Co ciekawsze w ogóle nie widać tego na zdjęciach. Najważniejsze, że wybraliśmy się w idealnym terminie kiedy bzy pięknie kwitły ♥ Uwielbiam te fioletowe odcienie!
Powiem Wam, że stosunkowo niedawno nauczyłam się robić akcje w photoshopie i to było jak zbawienie, dosłownie. Dzięki temu właśnie dodaję ten post, inaczej podejrzewam, że byłby za około 2 tyg haha. Człowiek uczy się całe życie, niby proste, przydatne i nietrudne a jednak nie umiałam dopóki ktoś mi nie pokazał.
W tym roku na Halloween nic nie tworzyłam. Żałuję, ale no nic. Może jeszcze się coś zrobi. Za to w zeszłym roku poszalałyśmy z Karo, a efekty możecie zobaczyć tu klik
buziaki i do następnego! ♥
P.S.
Zbieram zlecenia na sesje, osoby do tfp. Jeśli ktoś chciałby nawiązać współpracę - piszcie! Wszystkiego dowiecie się tutaj klik



















lewa - wersja z maja, prawa - wersja z teraz
backstage w nowej wersji :)
co myślicie?


Nikon D5000 i Nikkor 50mm f/1.8

0 comments:

Post a Comment

domain, domain name, premium domain name for sales

Popular Posts